Ürün Sepete Eklendi

MENU
Anasayfa
Kurumsal
Tasarım Örnekleri
İletişim
info@kadiravciaksesuar.com
+902124240169
+905330456590
Kurumsal

KADİR AVCI AKSESUAR

Firmamız 25 yıllık tekstil ve aksesuar konusundaki tecrübesini 1997 yılında ticari anlamda KADİR AVCI AKSESUAR adı altında aksesuar alanında faaliyete başlamıştır.

Faaliyetlerimizde  Aksesuar dünyasının gereksinimlerini belirleyerek yola çıktığımız ilk günden itibaren sektöründe öncü ve söz sahibi olmayı başaran müşteri odaklı, güvenilir, güler yüzlü ,değişime olan inancımız ve gücümüz ile hizmet vermenin mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz.

Firmamız Türkiye pazarında bir ilke imza atarak 2007 yılında bünyesinde yapıştırma trok (Dome convex hot fix) imalatına başlamıştır.2010 yılında imalatını yaptığımız yapıştırma trokta yeni renk seçenekleri ve kalite sunarak uluslar arası ve Uzakdoğu pazarlarına rakip olmuştur.

Tekstil Aksesuarları dünyasında ihtiyaçları ve yenilikleri görerek yerli kendi imalatımız olan düz metal (metallic hot fix) de kalite ve renk skalalarımızı geliştirerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sektöründe Türkiye’nin öncü firması olarak ithal ürünlerde (Crystal,Studs,Transfer Bantı) birinci kalitesini sunarak hizmet ve güvenirlik çıtasını yükseltmektedir.

KADİR AVCI AKSESUAR kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden  ulusal ve uluslar arası kalite standartlarıyla, sektörde öncü ve yenilikçi uygulamalarla fark yaratarak Tekstil Aksesuarlarında Dünya markası olmayı hedefliyoruz.

Saygılarımızla ,

"KADİRAVCI Aksesuar Yönetim Kurulu"

 

 

VİZYON:

Müşterilerinin ihtiyaç duydukları veya duyacakları çözümleri kalite ve güven ile birleştirip üretebilen Türkiye’nin lider firması olmaktır.

 

MİSYON:

Türkiye`ye geleceğin teknolojilerini taşımayı kendine misyon olarak belirleyen KadirAvcı Aksesuar sektörünün her alanında sunduğu geniş ürün yelpazesi ile Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Bize Katılın

KAYDOL

Haberleri Takip Etmek İçin Kaydol

Kadir Avcı Aksesuar

Tekstil Aksesuarları sektöründe yerli imalata sunduğumuz ürün ve hizmetlerimiz doğrudan ihracatımız ile bütünleşmektedir. İhracat yaptığımız başlıca ülkeler İngiltere, Yunanistan, Romanya ve Bulgaristan olmak üzere yeni pazar arayışlarımız da devam etmektedir.